Dom ProduktyCzęści do silnika koparki

5117210010 5-11721001-0 Przewodnik zaworów 6BG1 ISUZU Części silnika do Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200

I appreciate the help from Paul, he's prefessional and knows exactly what parts I need. My CAT has gone back to work without any problem.

—— Raphael

Got the final drive and its beautiful I think. We've have it assembled in our Hitachi ZX330 excavator, my machines goes to work again now. Many thanks

—— Kevin

Im Online Czat teraz

5117210010 5-11721001-0 Przewodnik zaworów 6BG1 ISUZU Części silnika do Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200

5117210010 5-11721001-0 Valve Guide 6BG1 ISUZU Engine Parts For Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200
5117210010 5-11721001-0 Valve Guide 6BG1 ISUZU Engine Parts For Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200

Duży Obraz :  5117210010 5-11721001-0 Przewodnik zaworów 6BG1 ISUZU Części silnika do Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ANTO
Numer modelu: 6BG1

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko na ciężkie części, karton na lekkie części
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, D / A, L / C
Możliwość Supply: 568 sztuk na tydzień
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Części silnika koparki Model maszyny: 6BG1
Nr części: 5117210010 5-11721001-0 Nazwa części: zawór prowadzący
Gwarancja: 3/6 miesięcy Pakiet: Standardowe funkcje eksportu karton
High Light:

digger spare parts

,

excavator machine parts

  • 5117210010 5-11721001-0 Prowadnica zaworu 6BG1 Części silnika ISUZU używane do Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200


  • Arkusz specyfikacji

Nazwa części zamiennych do koparki zawór prowadzący
Model wyposażenia EX100 EX120 EX200 ZX120 ZX200
Kategoria części Części silnika koparki
Części zamienne Stan Całkiem nowy
MOQ zamówienia (PCS, SET) 1
Dostępność części W magazynie
Czas realizacji dostawy 1-3 dni

  • Podanie

135C RTS JD, 225CL RTS JD, 270C LC JD, BX70, BX70D, CG45, CP215, EG40R, EX100, EX100-2, EX100-3, EX100-3C, EX100-5, EX100-5 JPN, EX100M, EX100M-2 , EX100M-3, EX100M-5, EX100W, EX100WD, EX100WD-2, EX100.
  • Schemat części


Poz. Część nr Ilość Nazwa części Komentarze
1 8970133201 [1] HEAD ASM; CYL do
1 8971418212 [1] HEAD ASM; CYL
2) 8944189201 [1] USZCZELKA; CYL HD ZAWARTE RÓWNIEŻ W ZESTAWIE USZCZELEK (POL. I GŁOWICA)
3) 8943674370 [4] ŚRUBA; CYL HD DO BLOKU A M12X102
3) 8943674380 [14] ŚRUBA; CYL HD DO BLOKU M12X115
3) 1090701001 [4] ŚRUBA; CYL HD DO BLOKU M12X100
3) 1090701011 [14] ŚRUBA; CYL HD DO BLOKU M12X113
4 5117210010 [8] PRZEWODNIK; VLV ZA
4 1117210130 [8] PRZEWODNIK; VLV
005 (A). 8970376861 [4] SIEDZENIE; WKŁAD VLV OD = 47 WLOT
005 (B). 5117110280 [4] SIEDZENIE; WKŁAD VLV OD = 39 SPALIN
6 9096600340 [4] WTYCZKA; TALERZ
007 (A). 1096000052 [1] PUCHAR; USZCZELNIANIE, GŁOWICA CYLOWA OD = 45
007 (B). 5112190150 [2] PUCHAR; USZCZELNIANIE, GŁOWICA CYLOWA OD = 32
007 (C). 1096000160 [7] PUCHAR; USZCZELNIANIE, GŁOWICA CYLOWA OD = 25
007 (D). 9111291280 [2] PUCHAR; USZCZELNIANIE, GŁOWICA CYLOWA OD = 20
007 (E). 5096000130 [4] PUCHAR; USZCZELNIANIE, GŁOWICA CYLOWA OD = 12,3
8 9111296010 [4] PUCHAR; USZCZELNIANIE, KURTKA WODNA
9 9041108250 [2] STADNINA; INL MANIF M8X25 L = 37
9 9041108250 [4] STADNINA; INL MANIF A M8X25 L = 37
9 410108250 [4] STADNINA; INL MANIF M8X25 L = 37
10 9825139289 [4] WTYCZKA; POŚWIATA do
10 1825130432 [4] WTYCZKA; POŚWIATA
11 5197320022 [1] ZŁĄCZE; ŚWIECA ŻAROWA
12 9117778050 [1] WIESZAK; ENG, RR
13 500410200 [4] ŚRUBA; WIESZAK MYJKA M10X20 W / LK
13 280810200 [4] ŚRUBA; WIESZAK KOŁNIERZ M10X20
13 280510200 [4] ŚRUBA; WIESZAK KOŁNIERZ M10X20
14 9041108750 [2] STADNINA; EXH MANIF M8X75 L = 87
14 9098301770 [2] STADNINA; EXH MANIF M10X85 L = 100
53 1093000180 [8] STADNINA; DYSZA WTRYSKOWA M8X40 L = 58
54 5093000650 [3] STADNINA; RAMIĘ ROCKERA M8X79 L = 92
168 (B). 5117770640 [1] WIESZAK; ENG, FRT

  • Opis


Części silnika są zaprojektowane dokładnie do pracy w układzie silnika, aby spełnić podstawowe wymagania dotyczące wydajności maszyny, niezawodności, trwałości, kosztów operacyjnych i wydajności.

  • Korzyść

1. Części silnika są zbudowane tak, aby pasowały do ​​oryginalnego układu silnika.

2. Części silnika dostarczane są ściśle według oryginalnego katalogu części.

3. Wszystkie części silnika są wytwarzane ze starannie dobranych materiałów o standardowej jakości przy użyciu standardowych procesów obróbki cieplnej procesów produkcyjnych - w tym nawęglania skrzynek, azotowania i hartowania indukcyjnego.

4. Nadwyżki zapasów i różne warianty części silnika pokrywające koparkę. HITACHI KOMATSU HYUNDAI CAT VOLVO DOOSAN KOBELCO SUMITOMO KATO JCB

  • Gwarancja


1. Okres gwarancji: 3 miesiące gwarancji od daty przyjazdu. Można zaoferować dłuższy okres 6 miesięcy gwarancji przy wyższym poziomie cen.

2. Rodzaj gwarancji: wymiana części, które mają problem z jakością.

3. Gwarancja nie obowiązuje w poniższych przypadkach
* Cutomer podaje nieprawidłowe informacje o zamówieniu
* Siła wyższa
* Nieprawidłowa instalacja i działanie
* Rdza z powodu złego stanu magazynowego i konserwacji

  • Pakowanie i dostawa


* Mocny karton lub drewniane pudełko na elementy przekładni. Drewniana skrzynia do montażu skrzyni biegów
* Metody dostawy: drogą morską, lotniczą na lokalne międzynarodowe lotnisko, ekspresową, jak DHL TNT FEDEX

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Paul Cheng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)