Dom ProduktyCzęści do silnika koparki

8972530281 8-97253028-1 Części silnika koparki Hitachi Pompa wody silnika ISUZU

I appreciate the help from Paul, he's prefessional and knows exactly what parts I need. My CAT has gone back to work without any problem.

—— Raphael

Got the final drive and its beautiful I think. We've have it assembled in our Hitachi ZX330 excavator, my machines goes to work again now. Many thanks

—— Kevin

Im Online Czat teraz

8972530281 8-97253028-1 Części silnika koparki Hitachi Pompa wody silnika ISUZU

Chiny 8972530281 8-97253028-1 Części silnika koparki Hitachi Pompa wody silnika ISUZU dostawca
8972530281 8-97253028-1 Części silnika koparki Hitachi Pompa wody silnika ISUZU dostawca 8972530281 8-97253028-1 Części silnika koparki Hitachi Pompa wody silnika ISUZU dostawca 8972530281 8-97253028-1 Części silnika koparki Hitachi Pompa wody silnika ISUZU dostawca 8972530281 8-97253028-1 Części silnika koparki Hitachi Pompa wody silnika ISUZU dostawca 8972530281 8-97253028-1 Części silnika koparki Hitachi Pompa wody silnika ISUZU dostawca

Duży Obraz :  8972530281 8-97253028-1 Części silnika koparki Hitachi Pompa wody silnika ISUZU

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ANTO
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: 8972530281

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko na ciężkie części, karton na lekkie części
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, D / A, L / C
Możliwość Supply: 568 sztuk na tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Części silnika koparki Model maszyny: 6BG1
Nr części: 8972530281 Nazwa części: pompa wodna
Gwarancja: 3/6 miesięcy Pakiet: Standardowe funkcje eksportu karton

  • 8972530281 8-97253028-1 ISUZU Pompa wodna silnika używana do części silnika koparki Hitachi

  • Dokumentacja techniczna

Nazwa części zamiennych koparki pompa wodna
Model wyposażenia Silnik ISUZU
Kategoria części Części silnika koparki
Części zamienne Stan Całkiem nowy
MOQ zamówienia (PCS, SET) 1
Dostępność części W magazynie
Czas realizacji dostawy 1-3 dni

  • Podanie

135C RTS JD 225CL RTS JD 270C LC JD HU230-A HX220B-2 LX110-7 LX70-7 LX80-7 MA200-G TX160 UCX300 ZR130HC ZR420JC ZR900TS ZX110 ZX110-AMS ZX110-E ZX110-HCME ZX110M ZX110M-HCME ZX120 ZX120-E ZX120-HCMC ZX120-HHE ZX125US ZX125US-E ZX125W ZX130-AMS ZX130H ZX130K ZX130L ZX130W ZX130W-AMS ZX135UR ZX135US ZX135US-E ZX135US-HCME ZX135USK ZX135USL ZX135USL-HCME ZX135UST ZX160 ZX160LC-AMS ZX160LC-HCME ZX160LCT ZX160W ZX160W-AMS ZX180LC ZX180LC- AMS ZX180LC-HCME ZX180W ZX180W-AMS ZX200 ZX200-3G ZX200L-ZX200-HHE ZX200-X ZX200LC-5G ZX200LC-HHE ZX210-AMS ZX210-HCME ZX210H ZX210H-3G ZX210H-5G ZX210K ZX210K-3G ZX210K-5G ZX210LCH-5G ZX210LCK-5G ZX210N-AMS ZX210N-HCME ZX210W-AMS ZX210W-M ZX225US ZX225US-HCME ZX225USR ZX225US-E ZX225USR-HCME ZX225USRK ZX230 ZX230-HHE ZX240-3G ZX240-5G ZX240-AMS ZX240-3G ZX240-5G ZX240-AMS ZX240-HCME ZX240H ZX240K ZX240LC-5G ZX240LC-HHE ZX250-5G ZX250-AMS ZX250-HCME ZX250H-3G ZX250H-5G ZX250K-3G ZX250K-5G ZX250LC-5G ZX250LCH-5G ZX250LCK-5G ZX260LCH-3G ZX270 ZX270-HHE ZX280- 5G ZX280LC-5G ZX280LC-AMS ZX280LC-HCME ZX290-5G ZX290LC-5G ZX300W ZX95 Hitachi
  • Schemat części

Poz. Nr części Ilość Nazwa części Komentarze
001 (C). 8972530281 [1] PUMP ASM; WODA, W / USZCZELKA
001 (C). 8972530281 [1] PUMP ASM; WODA, W / USZCZELKA
3 8943706610 [1] USZCZELKA; POMPA DO C / BL TAKŻE ZAWIERA W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK)
4 8972530300 [1] ZESTAW NAPRAWCZY; POMPA WODNA
4 5878143201 [1] ZESTAW NAPRAWCZY; POMPA WODNA
007 (A). 1136411910 [1] KRĄŻEK LINOWY; POMPA WODNA 2-GROOVE D = 184,3
8 5136390010 [1] MIOT; PYŁ, POMPA WODNA
009 (A). 9099521430 [1] PIERŚCIEŃ; SNAP, POMPA WODNA
009 (B). 9091801520 [1] PIERŚCIEŃ; SNAP, POMPA WODNA
010 (A). 5098000510 [1] ŁOŻYSKO; POMPA WODNA
010 (B). 5098000500 [1] ŁOŻYSKO; POMPA WODNA
010 (C). 1098001700 [1] ŁOŻYSKO; POMPA WODNA
11 5136340020 [1] ODSTĘPNIK; BRG, POMPA WODY
16 5096250550 [1] FOKA; OLEJ, POMPA WODNA
17 8972322490 [1] ZESPÓŁ USZCZELNIENIA POMPA WODNA
18 8972322500 [1] WIRNIK; POMPA WODNA
19 8972322480 [1] USZCZELKA; POKRYWA DO CIAŁA
20 8972322470 [1] POKRYWA; POMPA WODNA
24 280810500 [2] ŚRUBA; POMPA WODNA KOŁNIERZ M10X50
24 280810700 [1] ŚRUBA; POMPA WODNA KOŁNIERZ M10X70
24 286810350 [1] ŚRUBA; POMPA WODNA KOŁNIERZ M10X35
24 280810500 [2] ŚRUBA; POMPA WODNA KOŁNIERZ M10X50
24 280810700 [1] ŚRUBA; POMPA WODNA KOŁNIERZ M10X70
24 286810350 [1] ŚRUBA; POMPA WODNA KOŁNIERZ M10X35
24 280510500 [2] ŚRUBA; POMPA WODNA KOŁNIERZ M10X50
24 280510700 [1] ŚRUBA; POMPA WODNA KOŁNIERZ M10X70
24 286510350 [1] ŚRUBA; POMPA WODNA KOŁNIERZ M10X35
25 5136420072 [1] ŚRODEK; POMPA WODNA
28 1095030700 [1] PRALKA; POMPA WODNA
29 1136310740 [1] WAŁ; POMPA WODNA
65 9030908200 [3] WKRĘT; POKRYWA, POMPA WODNA
117 8972236600 [1] ZŁĄCZE; OBJAZD
117 8972498951 [1] ZŁĄCZE; OBJAZD

  • Opis


Części silnika są zaprojektowane dokładnie tak, aby działały w układzie silnika, aby spełnić główne wymagania dotyczące produktu, wydajności, niezawodności, trwałości, kosztów operacyjnych i wydajności.

  • Korzyść

1. Części silnika są zbudowane tak, aby pasowały do ​​oryginalnego układu silnika.

2. Części silnika są dostarczane ściśle według oryginalnego katalogu części.

3. Wszystkie części silnika są produkowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów o standardowej jakości przy użyciu standardowych procesów obróbki cieplnej w procesie produkcyjnym - w tym nawęglanie, azotowanie i hartowanie indukcyjne.

4. Nadwyżka zapasów i różne warianty części silnika pokrywających koparkę. HITACHI KOMATSU HYUNDAI CAT VOLVO DOOSAN KOBELCO SUMITOMO KATO JCB

  • Gwarancja


1. Okres gwarancji: 3 miesiące gwarancji od daty przyjazdu. Dłuższy okres 6 miesięcy gwarancji może być oferowany przy wyższym poziomie cen.

2. Rodzaj gwarancji: wymiana części, które mają problem z jakością.

3. Gwarancja nie obowiązuje w poniższych przypadkach
* Cutomer podaje błędne informacje o zamówieniu
* Siła wyższa
* Nieprawidłowa instalacja i obsługa
* Rdza z powodu złych zapasów i konserwacji

  • Pakowanie i dostawa


* Mocny karton lub drewniane pudełko na elementy przekładni. Drewniane pudełko do montażu skrzyni biegów
* Metody dostawy: drogą morską, lotniczą do lokalnego lotniska międzynarodowego, ekspresowo jak DHL TNT FEDEX

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Paul Cheng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)