Dom ProduktyCzęści do silnika koparki

8-97306044-9 294000-0039 Części silnika koparki Hitachi 4HK1 Pompa wtryskowa paliwa

I appreciate the help from Paul, he's prefessional and knows exactly what parts I need. My CAT has gone back to work without any problem.

—— Raphael

Got the final drive and its beautiful I think. We've have it assembled in our Hitachi ZX330 excavator, my machines goes to work again now. Many thanks

—— Kevin

Im Online Czat teraz

8-97306044-9 294000-0039 Części silnika koparki Hitachi 4HK1 Pompa wtryskowa paliwa

8-97306044-9 294000-0039 Hitachi Excavator Engine Parts 4HK1 Fuel Injection Pump
8-97306044-9 294000-0039 Hitachi Excavator Engine Parts 4HK1 Fuel Injection Pump 8-97306044-9 294000-0039 Hitachi Excavator Engine Parts 4HK1 Fuel Injection Pump 8-97306044-9 294000-0039 Hitachi Excavator Engine Parts 4HK1 Fuel Injection Pump

Duży Obraz :  8-97306044-9 294000-0039 Części silnika koparki Hitachi 4HK1 Pompa wtryskowa paliwa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: DENSO
Numer modelu: 8-97306044-9 294000-0039

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko na ciężkie części, papierowy karton na lekkie części
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, D / P, D / A, Western Union, L / C, MoneyGram
Możliwość Supply: 100–2000
Szczegółowy opis produktu
Rodzaj: Części silnika koparki Model: 4HK1
Częściowe imię: pompa wtryskowa paliwa Numer części: 8-97306044-9 294000-0039
Gwarancja: 6/12 miesięcy uszczelka: Standardowy karton eksportowy
High Light:

8-97306044-9 Części silnika koparki

,

294000-0039 Części silnika koparki

,

pompa wtryskowa 4HK1

  • 8-97306044-9 294000-0039 Pompa wtryskowa 4HK1 zastosowana w częściach silnika koparki Hitachi

 

 

 

 

  • Specyfikacja

 

Podanie Części do silników koparek
Nazwa pompa wtryskowa paliwa
Nr części 8-97306044-9 294000-0039
Model 4HK1
Czas dostawy 1-7 dni
Jakość Jakość OEM
MOQ 1 SZT
Projekt wyprodukowano w Chinach
Środki transportu Drogą morską / powietrzną, DHL
Uszczelka Na życzenie lub standardowe opakowanie

 

 

 

  • Podanie

 

EG70R-3 MA200 SR2000G ZH200-A ZH200LC-A ZR125HC ZR950JC ZX170W-3 ZX170W-3-AMS ZX170W-3DARUMA ZX190W-3 ZX190W-3-AMS ZX190W-3DARUMA ZX190W-3-AMS ZX170W-3DARUMA ZX190W-3 ZX190W-3-AMS ZX190W-3DARUMA ZX190W-3MX2-310 -3-HCME ZX210H-3 ZX210K-3 ZX210L-3 ZX210N-3-AMS ZX210N-3-HCME ZX210W-3 ZX210W-3-AMS ZX210W-3DARUMA ZX220W-3 ZX225US-3 ZX225R ZX225US-3 3-HCME ZX225USRK-3 ZX225USRL-3 ZX240-3 ZX240-3-AMS ZX240N-3-HCME ZX250H-3 ZX250K-3 ZX250L-3 ZX250LC-3-HCME ZX250LC-5B ZX250LCN-5B ZX280 3 ZX280LC-3 ZX280LC-3-HCME ZX280LCH-3 ZX290LC-5B ZX290LCN-5B ZX360W-3 Hitachi

 

 

  • Dostępna jest WIĘCEJ pompy do maszyn HITACHI
9218005 POMPA; PRZEKŁADNIA 9257346 URZĄDZENIE POMPY 4645227 POMPA
FV30, MA200, MA200-G, PZX450-HCME, SR2000G, VR512, VR516FS, ZR260HC, ZR950JC, ZX120-3, ZX130K-3, ZX160LC-3, ZX160LC-3-AMS, ZX160LC-3-HCME, ZX160LC-3-HCME, ZX120-3, ZX180LC-3-AMS, ZX180LC-3-HCME, ZX200-3, ZX200-3-HC ... ZR950JC, ZX270-3, ZX270-3-HCMC, ZX270-HHE, ZX280LC-3, ZX280LC-3-HCME, ZX280LCH-3, ZX280LCN-3FAMS, ZX280LCN-3FHCME, ZX360W-3 CP220-3, EG65R-3, EG70R-3, FPC1700, MA200, SCX400-C3, SCX400T-C3, SCX500, SCX550, SCX700-2, SCX700-C3, SCX800-2, SCX800HD-2, SCX900-2C3, SR2000G, VR512, VR512-2, VR516FS, ZH200-A, ZH200LC-A, ZR125HC, ...
9217993 POMPA; PRZEKŁADNIA 9218033 POMPA; PRZEKŁADNIA 1131003133 POMPA ASM;OLEJ
ZH200-A, ZH200LC-A, ZX110-3, ZX110-3-AMS, ZX110-3-HCME, ZX110M-3, ZX110M-3-HCME, ZX120-3, ZX130-3, ZX130-3-AMS, ZX130- 3-HCME, ZX130K-3, ZX130LCN-3F-AMS, ZX130LCN-3FHCME, ZX135US-3, ZX135US-3-HCME, ZX1 ... 225CL RTS JD, 270C LC JD, MA200, SR2000G, VR516FS, ZX120, ZX135US, ZX160LC-3, ZX160LC-3-AMS, ZX160LC-3-HCME, ZX180LC-3, ZX180LC-3-AMS, ZX180LC-3-HCM ZX200, ZX200-3, ZX200-3F, ZX210-3-AMS, ZX210-3-HC ... EG70R-3, MA200, SR2000G, ZH200-A, ZH200LC-A, ZR125HC, ZR950JC, ZX170W-3, ZX170W-3-AMS, ZX170W-3DARUMA, ZX190W-3, ZX190W-3-AMS, ZX170W-3, ZX170W-3-AMS, ZX170W-3DARUMA, ZX190W-3, ZX190W-3-AMS, ZX190A-3D 3M, ZX200-3, ZX200-3F, ZX210-3-AMS, ZX210-3-HCME, ...
425435 POMPA; MEMBRANA 263F7-12022 POMPA GŁÓWNA 1131002040 POMPA ASM;OLEJ
CC135, CC135C, CC150, CC150C, CC150C-2, CC150CW ZW180 LX110-7
4137352 PRZEKŁADNIA POMPY 4077542 POMPA; TŁOK (Z REGULATOREM) 263G7-17031 POMPA; PRZEKŁADNIA
KH1000 UH07-3 ZW180, ZW220, ZW220-HCMF, ZW250, ZW250-HCMF, ZW310, ZW310-A, ZW310-HCMF
1157502040 POMPA ASM;ZASILANIE PALIWEM, POMPA WTRYSKOWA 9192497 URZĄDZENIE POMPY 8980305690 POMPA ASM;INJ
225CL RTS JD, EX125WD-5, MA200-G, UCX300, ZR900TS, ZX200, ZX200-3G, ZX200-E, ZX200-HHE, ZX200-X, ZX200LC-HHE, ZX210-AMS, ZX210-HCME, ZX210H, ZX210H- 3G, ZX210K, ZX210K-3G, ZX210N-AMS, ZX210N-HCME, ZX21 ... ZX120, ZX120-E, ZX120-HCMC, ZX130-AMS, ZX130-HCME, ZX130H, ZX130K, ZX135US, ZX135US-E, ZX135US-HCME, ZX135USK, ZX135UST TX75US, ZX70-3, ZX70-3-HCME, ZX75UR-3, ZX75US-3,
9256125 ZESP. POMPY 9257348 URZĄDZENIE DO POMPY 9257345 URZĄDZENIE DO POMPY
ZX120-3, ZX130K-3, ZX200-3, ZX210H-3, ZX210K-3, ZX225USR-3, ZX225USRK-3, ZX240-3, ZX240-3-AMS, ZX240-3-HCMC, ZX240-3F, ZX240N- 3F-HCME, ZX240N-3FAMS, ZX250-3-AMS, ZX250H-3, ZX250H-3-HCMC, ZX250H-3F, ZX ... ZX240-3, ZX240-3-AMS, ZX240-3-HCMC, ZX240-3F, ZX240N-3F-HCME, ZX240N-3FAMS, ZX250-3-AMS, ZX250H-3, ZX250H-3-HCMC, ZX250H-3F, ZX250K-3, ZX250K-3F, ZX250LC-3-HCMC, ZX250LC-3-HCME, ZX250LC-3F-HCME, ZX250 ... ZR950JC, ZX270-3, ZX270-3-HCMC, ZX270-HHE, ZX280LC-3, ZX280LC-3-HCME, ZX280LCH-3, ZX280LCN-3FAMS, ZX280LCN-3FHCME, ZX360W-3
8980228221 POMPA ASM;WODA, Z USZCZELKĄ (9257346) URZĄDZENIE POMPY (9257348) URZĄDZENIE POMPY
EG70R-3, MA200, SR2000G, ZH200-A, ZH200LC-A, ZR125HC, ZR950JC, ZX170W-3, ZX170W-3-AMS, ZX170W-3DARUMA, ZX190W-3, ZX190W-3-AMS, ZX170W-3, ZX170W-3-AMS, ZX170W-3DARUMA, ZX190W-3, ZX190W-3-AMS, ZX190A-3D 3M, ZX200-3, ZX200-3F, ZX210-3-AMS, ZX210-3-HCME, ... ZX270-3, ZX280LC-3, ZX280LC-3-HCME, ZX280LCH-3, ZX360W-3 ZX240-3, ZX240-3-HCMC, ZX250H-3, ZX250K-3, ZX250LC-3-HCMC, ZX250LC-3-HCME
4449531 POMPA; TŁOK 4395063 POMPA; PRZEKŁADNIA 4331670 POMPA; TŁOK
EX2600-6BH, EX2600-6LD, EX5500, EX5500-5, EX5500E-6 EX1900-5, EX1900-6, EX2500, EX2500-5, EX2500-6, EX2600-6BH, EX2600-6LD, EX5500, EX5500-5, EX5500-6, EX5500E-6, EX5600-6BH, EX5600-6LD EX22-2, EX25-2, HX99B


 

  • Możemy dostarczyć następujące części zamienne

 

1 Części hydrauliczne: pompa hydrauliczna, zawór główny, siłownik hydrauliczny, napęd końcowy, silnik jezdny, mechanizm wahadłowy, silnik obrotu itp.

 

2 Części silnika: zespół silnika, tłok, pierścień tłokowy, blok cylindrów, głowica cylindrów, wał korbowy, turbosprężarka, pompa wtryskowa, silnik rozruchowy i alternator itp.

 

3 Część podwozia: rolka gąsienicowa, rolka nośna, ogniwo gąsienic, nakładka gąsienicy, zębatka, poduszka koła pasowego napinającego i napinacza itp.

 

4 Części kabiny: kabina operatora, wiązka przewodów, monitor, kontroler, siedzenie, drzwi itp.

 

5 Części chłodzące: chłodnica, klimatyzator, sprężarka, chłodnica końcowa itp.

 

6 Inne części: zestaw serwisowy, koło obrotowe, maska ​​silnika, przegub obrotowy, zbiornik paliwa, filtr, wysięgnik, ramię, łyżka itp.

 

 

 

  • Schemat części

8-97306044-9 294000-0039 Części silnika koparki Hitachi 4HK1 Pompa wtryskowa paliwa 0

Poz. Część nr Ilość Nazwa części Komentarze
1 8973060449 [1] POMPA ASM;INJ  
002 (A). 281510500 [1] ŚRUBA;POMPA WTRYSKOWA KOŁNIERZ M10X50
002 (B). 281512700 [1] ŚRUBA;POMPA WTRYSKOWA KOŁNIERZ M12X70
002 (C). 281512000 [1] ŚRUBA;POMPA WTRYSKOWA KOŁNIERZ M12X100
9 410106300 [3] STADNINA;SPINACZ M6X30 L = 38
16 8973718311 [1] RURA;INJ NR 1  
17 8973734171 [1] RURA;INJ NR 2  
18 8973718331 [1] RURA;INJ NR 3  
19 8973718341 [1] RURA;WTR NR 4  
31 8973297032 [4] DYSZA ASM;INJ  
31 8981518371 [4] DYSZA ASM;INJ  
36 8976009250 [4] USZCZELKA;RURA POWROTNA, UCHWYT DYSZY ID = 8.3 <BR> RÓWNIEŻ ZAWARTE W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK I GŁOWICA)
36 8980659920 [4] USZCZELKA;RURA POWROTNA, UCHWYT DYSZY ID = 8.3 <BR> RÓWNIEŻ ZAWARTE W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK I GŁOWICA)
61 8980088950 [4] ŚRUBA;UCHWYT DYSZY ZACISKOWEJ  
63 8973060810 [1] RURA;PALIWO, WYCIEK DYSZY  
066 (A). 8976014472 [4] USZCZELKA;DYSZA WTRYSKOWA A TAKŻE W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK I GŁOWICA)
066 (A). 8980792480 [4] USZCZELKA;DYSZA WTRYSKOWA ZAWARTE RÓWNIEŻ W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK I GŁOWICA)
066 (B). 8941734120 [4] USZCZELKA;DYSZA WTRYSKOWA ID = 23,3 <BR> RÓWNIEŻ ZAWARTE W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK I GŁOWICA)
068 (A). 8973301181 [4] SPINACZ;RURKA WTRYSKOWA  
068 (B). 8973301191 [4] SPINACZ;RURKA WTRYSKOWA  
071 (A). 280508160 [1] ŚRUBA;BRKT KOŁNIERZ M8X16
071 (B). 280506100 [2] ŚRUBA;BRKT KOŁNIERZ M6X10
071 (C). 280508400 [1] ŚRUBA;BRKT KOŁNIERZ M8X40
071 (D). 280508500 [1] ŚRUBA;BRKT KOŁNIERZ M8X50
80 8976016990 [1] WSPORNIK;POMPA  
87 286508300 [3] ŚRUBA;POMPA KOŁNIERZ M8X30
94 8973060741 [4] WSPORNIK;DYSZA WTRYSKOWA ZA
94 8980289991 [4] WSPORNIK;DYSZA WTRYSKOWA  
110 911801060 [4] ORZECH;SPINACZ KOŁNIERZ M6
120 8973060842 [1] WSPORNIK;RURKA WTRYSKOWA  
124 1096750371 [4] ŚRUBA;PRZECIEK Z RURY OCZU KOŁNIERZ M8X18
154 9095611110 [4] USZCZELKA;ZŁĄCZE ID = 11 <BR> RÓWNIEŻ ZAWARTE W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK I GŁOWICA)
158 911801100 [2] ORZECH;POMPA WTRYSKOWA KOŁNIERZ M10
161 8973632370 [2] STADNINA;POMPA WTRYSKOWA M10X46,5 L = 58,5
168 8973241950 [1] WSPORNIK;RURA PALIWOWA  
176 8980112690 [1] ŚRUBA;OKO, POMPA PASZOWA  
199 (A). 1096300830 [3] USZCZELKA;ŚRUBA OCZU ID = 10,2 <BR> RÓWNIEŻ ZAWARTE W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK)
199 (B). 1096300850 [3] USZCZELKA;ŚRUBA OCZU ID = 14,2 OD = 19,2 <BR> ZAWARTE RÓWNIEŻ W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK)
199 (C). 8976022180 [2] USZCZELKA;ŚRUBA OCZU RÓWNIEŻ ZAWARTE W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK)
200 8980087891 [1] RURA;ZASILANIE PALIWEM  
205 8980235810 [1] CZUJNIK;TEMP. PALIWA  
210 8973125093 [1] RURA;INJ, C / R  
211 8973060633 [1] RAIL ASM;POSPOLITY  
216 8976021730 [1] ŚRUBA;OKO  
219 1096233000 [1] USZCZELKA C TAKŻE W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK)
219 8980318440 [1] USZCZELKA RÓWNIEŻ ZAWARTE W ZESTAWIE USZCZELEK (SILNIK)
226 8973536821 [1] RURA;PALIWO do
226 8981263320 [1] RURA;PALIWO  
265 8980210540 [1] ZAWÓR;POMPA ZASILAJĄCA do
265 8980552890 [1] ZAWÓR;POMPA ZASILAJĄCA ZA
265 8980749550 [1] ZAWÓR;POMPA ZASILAJĄCA  
282 8973241940 [1] WSPORNIK;COMMON RAIL ZA
282 8981571150 [1] WSPORNIK;COMMON RAIL  
283 280508250 [1] ŚRUBA;COMMON RAIL KOŁNIERZ M8X25
354 280808160 [2] ŚRUBA;RURA PALIWOWA KOŁNIERZ M8X16
354 280508160 [2] ŚRUBA;RURA PALIWOWA KOŁNIERZ M8X16
377 8973742831 [2] WSPORNIK;UPRZĄŻ  
378 8976016981 [1] KOŁO ZĘBATE;POMPA  
382 8973753840 [1] KLUCZ;WAŁ NAPĘDOWY  
383 8971414690 [1] ORZECH;WAŁ NAPĘDOWY  
424 8980436870 [1] ZESTAW REMONTOWY;POMPA ZASILAJĄCA  


 

  • Korzyść

 

1. Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji od daty wystawienia

 

2. Mamy zaawansowaną technologię 100% testowania przed dostawą

 

3. Mamy profesjonalny zespół, który zapewnia profesjonalną, doskonałą obsługę

 

4. Bezpieczne opakowanie chroniące towary, takie jak drewniane skrzynie, żelazne płyty na nasze części

 

5. Możemy dostarczyć używane i nowe, wysokiej jakości chińskie części

 

6. Szybka dostawa i niska cena

 

 

 

  • Pakowanie i wysyłka

 

Szczegóły pakowania:

 

opakowanie wewnętrzne: folia z tworzywa sztucznego do pakowania

 

opakowanie zewnętrzne: skrzynka drewniana

 

Wysyłka  :

 

w ciągu 3 dni od otrzymania płatności, drogą lotniczą, ekspresową lub morską na podstawie

ilość i okoliczności awaryjne.

 

1) International Express: takie jak DHL, TNT, FEDEX i tak dalej.

 

2) Transport lotniczy: w przypadku towarów powyżej 45 kg jest to ekonomiczny wybór dla klientów.

 

3) Drogą morską: ładunki ciężkie transportem kontenerowym.

 

 

 

  • Gwarancja

 

O ile nie określono inaczej, gwarancja producenta na 90 DNI będzie obowiązywać na wszystkie produkty.Jeśli towar okaże się wadliwy w tym okresie, Anto według własnego uznania i pod warunkiem, że szkoda nie jest spowodowana użyciem lub niewłaściwym użytkowaniem towarów lub normalnego zużycia, wymieni lub naprawi wadliwy towar bezpłatnie.Towar należy odesłać na powyższy adres oraz dołączyć dowód zakupu.

 

Obrazy użyte w tej witrynie służą wyłącznie do celów ilustracyjnych i nie zawsze mogą być identyczne z rzeczywistym produktem.Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania ulepszeń lub ulepszeń produktów w dowolnym momencie w celu oferowania produktów najwyższej jakości.

 

 

 

  • Nasze usługi

 

1. Możesz u nas zamawiać online przez 24 godziny, 7 dni.

 

2. Nasz doświadczony personel odpowie na wszystkie pytania profesjonalnym i płynnym językiem angielskim.

 

3. produkty OEM i ODM oraz niestandardowy projekt są dostępne i mile widziane.

 

 

 

  • FAQ

 

1. Kiedy wyślę moje zamówienie?

Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty postaramy się jak najlepiej wysłać zamówienie w ciągu 24 godzin.

 

2. Jak długo przygotowywać towar?

Mamy wiele zapasów na każdy przedmiot.więc nie martw się.mamy dla Ciebie wystarczająco dużo zapasów.

 

3. Jaką przesyłkę możesz dostarczyć?

Możemy dostarczać drogą morską, lotniczą lub ekspresową (DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS)

 

4. Jak długo zajmuje adres klienta?

Normalny czas dostawy to 4-5 dni, w zależności od kraju, w którym się znajdujesz.

 

5. Skąd mam wiedzieć, że moje zamówienie zostało już wysłane?

Po wysłaniu towaru wyślę ci e-mail z numerem śledzenia towarów.Jeśli drogą morską lub lotniczą, mogę zaoferować Ci list przewozowy.

 

6. Jeśli nie jestem zadowolony z produktów, czy mogę zwrócić towar?

Tak, oferujemy usługę wymiany i naprawy w okresie gwarancyjnym, prosimy o kontakt przed zwrotem.

 

 

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Paul Cheng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)