Dom ProduktyCzęści do silnika koparki

8980185071 8-98018507-1 Chłodzenie wentylatora do części zamiennych do koparek Hitachi

I appreciate the help from Paul, he's prefessional and knows exactly what parts I need. My CAT has gone back to work without any problem.

—— Raphael

Got the final drive and its beautiful I think. We've have it assembled in our Hitachi ZX330 excavator, my machines goes to work again now. Many thanks

—— Kevin

Im Online Czat teraz

8980185071 8-98018507-1 Chłodzenie wentylatora do części zamiennych do koparek Hitachi

8980185071 8-98018507-1 Fan Cooling For Hitachi Excavator Spare Parts
8980185071 8-98018507-1 Fan Cooling For Hitachi Excavator Spare Parts 8980185071 8-98018507-1 Fan Cooling For Hitachi Excavator Spare Parts

Duży Obraz :  8980185071 8-98018507-1 Chłodzenie wentylatora do części zamiennych do koparek Hitachi

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HITACHI
Numer modelu: 8980185071 8-98018507-1

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko na ciężkie części, papierowy karton na lekkie części
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, D / P, D / A, Western Union, L / C, MoneyGram
Możliwość Supply: 100–2000
Szczegółowy opis produktu
Stan: Zupełnie nowy i dobrze zapakowany Częściowe imię: Chłodzenie wiatrakiem
Numer części: 8980185071 8-98018507-1 Numer modelu: ZX110 ZX120 ZX135 ZX160 ZX200
Gwarancja: 6/12 miesięcy uszczelka: Drewniane pudełko na ciężkie części, papierowy karton na lekkie części
High Light:

8980185071

,

chłodzenie wentylatora ZX200

,

części zamienne do koparek Hitachi

  • 8980185071 8-98018507-1 Chłodzenie wentylatorem zastosowane w częściach zamiennych do koparek HITACHI

 

 

 

  • Specyfikacja

 

 

 

Nr części

8980185071 8-98018507-1

Używany w

Koparka HITACHI

Nazwa przedmiotu

Chłodzenie wiatrakiem

Numer modelu

1 kawałek

MOQ

1 kawałek

Pochodzenie

wyprodukowano w Chinach

Port

guangzhou

Uszczelka

naturalny

 

 

 

 

  • Dotyczy modeli

CP220-3 EG70R-3 MA200 PZX135USK-3F SR2000G VR516FS ZH200-A ZH200LC-A ZR125HC ZR950JC ZX110-3 ZX110-3-AMS ZX110-3-HCME ZX110M-3 ZX110M-3-HCME Z130-320-3 -3-HCME ZX130K-3 ZX135US-3 ZX135US-3-HCME ZX135US-3F-HCME ZX135USK-3 ZX140W-3 ZX140W-3-AMS ZX140W-3DARUMA ZX145W-3 ZX160LC-3 ZLC-3 ZLC-3 -60 ZX170W-3 ZX170W-3-AMS ZX170W-3DARUMA ZX180LC-3 ZX180LC-3-AMS ZX180LC-3-HCME ZX190W-3 ZX190W-3-AMS ZX190W-3DARUMA ZX190W-3M ZX200-3S ZX2-310 -3-HCME ZX210H-3 ZX210K-3 ZX210L-3 ZX210N-3-AMS ZX210N-3-HCME ZX210W-3 ZX210W-3-AMS ZX210W-3DARUMA ZX220W-3 ZX225US-3 ZX225R ZX225US-3 3-HCME ZX225USRK-3 ZX225USRL-3 ZX240-3 ZX240-3-AMS ZX240N-3-HCME ZX250H-3 ZX250K-3 ZX250L-3 ZX250LC-3-HCME ZX250W-3 ZX270-3 ZX280L-3 ZLC280L-3 3-HCME ZX280LCH-3 ZX360W-3 Hitachi

 

 

 

  • Inne części do sprzedaży na gorąco

 

1.Napęd końcowy: przekładnia jezdna, skrzynia biegów z silnikiem, zespół nośny, wałek koła zębatego słonecznego

 

2. Przekładnia obrotowa: zespół przegubu środkowego, skrzynia biegów Swing, silnik obrotu, zespół redukcji biegów

 

3.Części podwozia: rolka gąsienicowa, zespół łączników gąsienic, rolka napinająca, zębatka, zespół sprężyn

 

4.Części hydrauliczne: pompa hydrauliczna, zawór główny, cylinder hydrauliczny

 

5. Części silnika: zespół silnika, wał korbowy, turbosprężarka, wtryskiwacz paliwa, koło zamachowe, rozrusznik, wentylator chłodzący, zawór elektromagnetyczny

 

6. części elektryczne: wiązka przewodów, kontroler, monitor

 

7. inne: zestawy uszczelek cylindrów, zbiornik paliwa, filtr, wysięgnik, ramię, wiadro itp.

 

 

 

  • Schemat części
Poz. Część nr Ilość Nazwa części Komentarze
001 (A). 8980185071 [1] WENTYLATOR;CHŁODZENIE 5-650-SUCT
26 8978058411 [6] ŚRUBA;FAN TO CLU KOŁNIERZ M10X83
036 (A). 8973628150 [1] PAS;WENTYLATOR CHŁODZĄCY L = 1155
038 (A). 1136420793 [2] ODSTĘPNIK;WENTYLATOR  
038 (C). 8980352340 [1] ODSTĘPNIK;WENTYLATOR  
80 8973628450 [1] PŁYTA;ADJ  
81 1136741600 [1] KAWAŁEK;PRZESUWNY M12X45
82 911501120 [1] ORZECH;PŁYTKA ADJ KOŁNIERZ M12
82 911801120 [1] ORZECH;PŁYTKA ADJ KOŁNIERZ M12
88 9091607120 [1] PRALKA;PL, ADJ PLATE Identyfikator = 12
88 916107120 [1] PRALKA;PL, ADJ PLATE ID = 12
93 281810200 [1] ŚRUBA;PŁYTKA ADJ BRKT KOŁNIERZ M10X20
93 281510200 [1] ŚRUBA;PŁYTKA ADJ BRKT KOŁNIERZ M10X20
96 1090091141 [1] ŚRUBA;PŁYTKA ADJ KOŁNIERZ M10X155
103 8980201440 [1] PŁYTA;FAN CLU  
110 9034906100 [2] WKRĘT;KRĄŻEK LINOWY M6X10

 

8980185071 8-98018507-1 Chłodzenie wentylatora do części zamiennych do koparek Hitachi 0

 

  • Korzyść

 

Nasza firma specjalizuje się w częściach do koparek od prawie 8 lat, produkty obejmują przekładnię główną / skrzynię biegów, silnik obrotu / skrzynię biegów, pompę hydrauliczną i części hydrauliczne.

 

1. Mamy ponad 8 lat na tym rynku,

 

2. Pozytywne opinie z zagranicy i rynku krajowego,

 

3. Standardowe opakowanie lub zgodnie z żądaniami specyfikacji,

 

4. Dłuższa gwarancja seryjna 6 miesięcy,

 

5. Dłuższy czas, wyższa jakość,

 

6. Małe zamówienie jest dopuszczalne,

 

7. Szybka dostawa i szybka reakcja na Twoją opinię.

 

 

 

 

 

  • Pakowanie i dostawa

 

Szczegóły pakowania:

 

1. Zgodnie z zamówieniem części zamienne pakować pojedynczo papierem olejowym;

 

2. umieść je w małych pudełkach kartonowych jeden po drugim;

 

3.Włóż zapakowane małe pudełka kartonowe do większych pudeł kartonowych jeden po drugim;

 

4. W razie potrzeby włóż większe pudełka kartonowe do drewnianych skrzynek, szczególnie w przypadku wysyłek drogą morską;

 

5. towar jest zapakowany w papier olejowy i worki foliowe wewnątrz;

 

6. korzystanie z drewnianego opakowania;

 

7. wspieramy niestandardowy popyt na pakiet.

 

Port: Port Huangpu.

 

Czas realizacji: w ciągu 2 dni od otrzymania zapłaty.

 

Wysyłka: Express (FedEx / DHL / TNT / UPS), ładunek lotniczy, ciężarówka, drogą morską.

 

 

 

  • Gwarancja

 

1. Okres gwarancji: 3 miesiące gwarancji od daty przybycia.Dłuższy okres 6 miesięcy gwarancji może być oferowany z wyższym poziomem cenowym.

 

2. Rodzaj gwarancji: wymiana części, które mają problem z jakością.

 

3. Gwarancja nie obejmuje poniższych przypadków

* Cutomer podał błędne informacje o zamówieniu

* Siła wyższa

* Niewłaściwa instalacja i obsługa

* Rdza z powodu złego magazynowania i konserwacji

 

 

 

  • Nasze usługi

 

1.OEM jest dostępny,

 

2. specjalny projekt może ulec zmianie zgodnie z twoją prośbą,

 

3. Zapewnij kupującemu profesjonalne doradztwo, aby łyżka mogła dobrze współpracować z twoimi koparkami,

 

4. dobieramy najlepszy materiał na nasze wiadro i posiadamy własne, doświadczone umiejętności,

 

5. szybki czas dostawy i dobra obsługa posprzedażna.

 

 

  • FAQ

 

Q1.Jakie są twoje warunki pakowania?

Odp.: Generalnie pakujemy nasze towary w neutralne białe pudełka i brązowe kartony.Jeśli masz prawnie zarejestrowany patent, możemy zapakować towar w twoje markowe pudełka po otrzymaniu twoich listów autoryzacyjnych.

 

Q2.Jakie są twoje warunki płatności?

Odp.: T / T, Western Union

 

Pytanie 3.Jakie są twoje warunki dostawy?

Odp.: Morze, powietrze, ekspres

 

Q4.A co z czasem dostawy?

Odp .: Generalnie zajmie to 25 godzin od otrzymania zaliczki.Konkretny czas dostawy zależy od pozycji i ilości zamówienia.

 

Pytanie 5.Czy testujesz wszystkie swoje towary przed dostawą?

Odp.: Tak, przed dostawą mamy 100% test.

 

P6: W jaki sposób sprawiasz, że nasz biznes jest długotrwały i dobry?

Odp.: Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i zaprzyjaźniamy się z nimi, bez względu na to, skąd pochodzą.

 

  • Dlaczego właśnie my?

 

1. stabilność jakości,

 

2.Profesjonalny zespół R & D,

 

3. mamy wszystkie specyfikacje naszych produktów i możemy zaspokoić potrzeby klientów w zakresie różnorodności produktów,

 

4. Wolimy zaakceptować niższe MOQ, aby złagodzić stres związany z zakupami,

 

5. Nasze rynki są szeroko rozpowszechnione w Europie Północnej, Europie Wschodniej, Europie Zachodniej, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji Wschodniej, Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie itp.i ciesz się dobrą opinią.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Paul Cheng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)