Dom

Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

I appreciate the help from Paul, he's prefessional and knows exactly what parts I need. My CAT has gone back to work without any problem.

—— Raphael

Got the final drive and its beautiful I think. We've have it assembled in our Hitachi ZX330 excavator, my machines goes to work again now. Many thanks

—— Kevin

Szybka wysyłka, dostarczone części są dobrej jakości, nasz silnik jest naprawiony i pracuje idealnie na maksymalnej mocy. Dzięki Bogu.

—— Mohammed

Im Online Czat teraz

Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

1 2 3
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd. Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd. Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd. warehouse-1 warehouse-2
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
marki : ANTO
Ilość pracowników : 50~200
Coroczne wyprzedaże : 2000000-3000000
Rok założenia : 2012
pc Export : 90% - 100%
KIM JESTEŚMY: Jesteśmy dostawcą części zamiennych do koparek.

CO ROBIMY: Nasza osłona łańcucha dostaw Części silnika, części hydrauliczne, części do napędu końcowego i koła zębate, części podwozia, części do zamocowania GET, części do klimatyzacji, części szybko zużywające się. Służyliśmy na rynku krajowym lub na rynkach zagranicznych, ponad 8-letnie doświadczenie w dziedzinie części do koparek umożliwia nam współpracę i współpracę z wieloma zagranicznymi klientami.

WHOM WE SERVICE: Firma budowlana, Hurtownik części do koparek, Sprzedawca części do koparek, Rząd, Osobisty.

Zadowolenie klienta i optymalna wydajność maszyny są tym, do czego dąży ANTO Parts, zapewniając duże magazynowanie części zamiennych, niezawodną obsługę i łatwo dostępne zapasy. Około 95% wszystkich najbardziej znanych marek (Caterpillar Komatsu Hitachi Volvo Hyundai Doosan Kobelco Kato Sumitomo JCB, SANY, XCMG, LONGKING i tak dalej) części koparek jest stale w magazynie.

"Klient może uzyskać jakość i prawidłowe części w najlepszej cenie, najszybszy sposób" jest naszym ostatecznym celem.

Mamy teraz największy magazyn części i udoskonalony system magazynowania, 90 000 metrów sześciennych, co umożliwia przechowywanie najczęściej używanych części maszyn budowlanych w celu natychmiastowej dostawy do klienta w trybie pilnym ".

Możemy dostarczać części zamienne do różnych rodzajów zamówień, zarówno na oryginalne części zamienne, części OEM, części zamienne lub używane części zamienne.

Posiadamy w magazynie różne typy zespołów pompy hydraulicznej, napędu końcowego i napędu wahliwego, zaworu sterującego, OEM lub oryginalnego, z Korei i Japonii lub wyprodukowanych w Chinach.

Możesz na nas liczyć na różne części zamienne, jak poniżej:

Części zapasowe do silników, części do podwozi gąsienic, Zestawy do uszczelnień, Części zamienne do elektrycznych części zamiennych, Hydrauliczne części zamienne, łyżki do mocowania i części zamienne do młota skalnego.


Szczegóły kontaktu
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Paul

Tel: 0086-15920526889

Faks: +86-20-89855265

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)