Dom

Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

I appreciate the help from Paul, he's prefessional and knows exactly what parts I need. My CAT has gone back to work without any problem.

—— Raphael

Got the final drive and its beautiful I think. We've have it assembled in our Hitachi ZX330 excavator, my machines goes to work again now. Many thanks

—— Kevin

Szybka wysyłka, dostarczone części są dobrej jakości, nasz silnik jest naprawiony i pracuje idealnie na maksymalnej mocy. Dzięki Bogu.

—— Mohammed

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Zadowolenie klienta i optymalna wydajność maszyny są tym, do czego dąży ANTO Parts, zapewniając duże magazynowanie części zamiennych, niezawodną obsługę i łatwo dostępne zapasy. Około 95% wszystkich najbardziej znanych marek (Caterpillar Komatsu Hitachi Volvo Hyundai Doosan Kobelco Kato Sumitomo JCB, SANY, XCMG, LONGKING i tak dalej) części koparek jest stale w magazynie.

  "Klient może uzyskać jakość i prawidłowe części w najlepszej cenie, najszybszy sposób" jest naszym ostatecznym celem.

  Mamy teraz największy magazyn części i udoskonalony system magazynowania, 90 000 metrów sześciennych, co umożliwia przechowywanie najczęściej używanych części maszyn budowlanych w celu natychmiastowej dostawy do klienta w trybie pilnym ".

  Możemy dostarczać części zamienne do różnych rodzajów zamówień, zarówno na oryginalne części zamienne, części OEM, części zamienne lub używane części zamienne.

  Możesz na nas liczyć na różne części zamienne, jak poniżej:

  Części zapasowe do silników, części do podwozi gąsienic, Zestawy do uszczelnień, Części zamienne do elektrycznych części zamiennych, Hydrauliczne części zamienne, łyżki do mocowania i części zamienne do młota skalnego.


Szczegóły kontaktu
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Paul

Tel: 0086-15920526889

Faks: +86-20-89855265

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)