Dom ProduktyCzęści zamienne do koparek

KHR20050 KHR3078 KHR3270 Części zamienne do koparki Przełącznik zapłonu dla CASE CX210 CX240 CX290 CX460

I appreciate the help from Paul, he's prefessional and knows exactly what parts I need. My CAT has gone back to work without any problem.

—— Raphael

Got the final drive and its beautiful I think. We've have it assembled in our Hitachi ZX330 excavator, my machines goes to work again now. Many thanks

—— Kevin

Szybka wysyłka, dostarczone części są dobrej jakości, nasz silnik jest naprawiony i pracuje idealnie na maksymalnej mocy. Dzięki Bogu.

—— Mohammed

Im Online Czat teraz

KHR20050 KHR3078 KHR3270 Części zamienne do koparki Przełącznik zapłonu dla CASE CX210 CX240 CX290 CX460

KHR20050 KHR3078 KHR3270 Excavator Spare Parts Ignition Switch For CASE CX210 CX240 CX290 CX460
KHR20050 KHR3078 KHR3270 Excavator Spare Parts Ignition Switch For CASE CX210 CX240 CX290 CX460 KHR20050 KHR3078 KHR3270 Excavator Spare Parts Ignition Switch For CASE CX210 CX240 CX290 CX460 KHR20050 KHR3078 KHR3270 Excavator Spare Parts Ignition Switch For CASE CX210 CX240 CX290 CX460

Duży Obraz :  KHR20050 KHR3078 KHR3270 Części zamienne do koparki Przełącznik zapłonu dla CASE CX210 CX240 CX290 CX460

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OEM
Numer modelu: CX210
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko na ciężkie części, papierowy karton na lekkie części
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, D / A, L / C
Możliwość Supply: 568 sztuk na tydzień
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Części zamienne do koparek Model maszyny: CX210
Nr części: KHR20050 KHR3078 KHR3270 Nazwa części: stacyjka
Gwarancja: 3/6 miesięcy Pakiet: Standardowe funkcje eksportu karton
High Light:

części do ciężkiego sprzętu

,

części zamienne do ciężkiego sprzętu

  • KHR20050 KHR3078 KHR3270 Włącznik zapłonu używany do części zamiennych koparki CASE CX210 CX240 CX290 CX460

 

  • Dokumentacja techniczna

Nazwa części zamiennych do koparki stacyjka
Model wyposażenia SPRAWA CX210 CX240 CX460
Kategoria części Części zamienne do koparek
Części zamienne Stan Całkiem nowy
MOQ zamówienia (PCS, SET) 1
Dostępność części W magazynie
Czas realizacji dostawy 1-3 dni

  • Podanie

Ciężki sprzęt CX130 CX130B CX130C CX130D CX130D LC CX135SR CX145C SR CX160 CX160B CX160C CX160D LC CX210 CX210B CX210BLR CX210BNLC CX210C LC CX210C LR CX210C CNT CX210D LC CX210D LC LR CX210D CNT CX210LR CX210N CX225SR CX235C SR CX240 CX240B CX240BLR CX240LR CX250C CX250D LC CX250D LC LR CX290 CX290B CX300C CX300D LC CX330 CX350B CX350C CX350D LC CX460 CX470B CX470C CX490D LC CX490D RTC CX500D LC CX500D RTC CX700 CX700B CX750D RTC CX750D RTC ME CX75SR C800

  • Schemat części

Poz. Część nr Ilość Nazwa części Komentarze
. . KHR20050 [1] STACYJKA PRZEŁĄCZNIK SUMOWY, ZAPŁON, Rozrusznik; W tym 2 - 5, Zastępuje KHR3270
2) KHR3078 [1] STACYJKA SUMA
3) KHR20070 [1] KLUCZ ZAPŁONOWY SUM KEY CASE, Zastępuje 150979A1
4 KHR3080 [1] CZAPKA Z DASZKIEM SUMA
5 KHR3081 [1] PRALKA SUMA
6 862–6020 [2] ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA, M6 x 20 mm, klasa 12,9 CAS
7 892–11006 [2] PODKŁADKA ZAMKA, M6 CAS Zastąpiony przez numer części: 86517328
8 840–168 [4] ŚRUBA, patelnia, M6 x 1 x 8 mm, Cl 4.8 CAS
9 159919A1 [3] PRZEKAŹNIK SUMA
10 159602A1 [3] ŚRUBA, Sems, Hex, M6 x 16mm SUMA
11 169359A1 [1] NAKLEJKA SUMA
12 KHR2488 [1] Lżejsze, papierosy SUMA
13 KHR3141 [1] PROTEKTOR SUMA
14 KRR1387 [1] UPRZĄŻ SUMA
14A. 231959A1 [1] DIODA SUM Nie pokazano
15 159149A1 [1] KOŁNIERZ SUMA
16 157807A1 [2] KOŁNIERZ SUMA
17 157806A1 [1] KOŁNIERZ SUM zastępuje 153039A1
18 159602A1 [4] ŚRUBA, Sems, Hex, M6 x 16mm SUMA
19 150860A1 [6] KOŁNIERZ SUMA
20 840–168 [6] ŚRUBA, patelnia, M6 x 1 x 8 mm, Cl 4.8 CAS
21 150067A1 [7] ZACISK MONTAŻOWY SUMA 150 mm (6 cali)
22 KHR2746 [1] WSPORNIK SUMA
23 KHR2747 [1] WSPORNIK SUMA
24 KHR3194 [1] WSPORNIK SUMA
25 627–8016 [3] ŚRUBA, Sześciokątny, M8 x 1,25 x 16 mm, Cl 10.9, Full Thd CAS Zastąpiony przez numer części: 16043231
. . 896–15008 [3] PODKŁADKA, średnica wewnętrzna 9 mm x średnica zewnętrzna 21 mm x 2,5 mm grubość CAS Zastąpiony przez numer części: 87015284
26 165405A1 [2] SPINACZ SUMA
27 159602A1 [2] ŚRUBA, Sems, Hex, M6 x 16mm SUMA
28 KHR2580 [2] ZACISK SUM Zastąpiony przez numer części: KHR2583
29 159905A1 [2] ŚRUBA, Sems, Hex, M6 x 25mm, Spcl SUMA
30 KHR3195 [1] UPRZĄŻ SUMA
31 150860A1 [3] KOŁNIERZ SUMA
32 840–168 [3] ŚRUBA, patelnia, M6 x 1 x 8 mm, Cl 4.8 CAS
33 150067A1 [5] ZACISK MONTAŻOWY SUMA 150 mm (6 cali)
34 157806A1 [1] KOŁNIERZ SUMA
35 156559A1 [1] ŚRUBA, Wysoka wytrzymałość, Hex, M6 x 12 mm, W / LW SUMA
36 KHR2712 [1] UPRZĄŻ SUMA
37 150860A1 [2] KOŁNIERZ SUMA
38 840–168 [2] ŚRUBA, patelnia, M6 x 1 x 8 mm, Cl 4.8 CAS
39 150067A1 [5] ZACISK MONTAŻOWY SUMA 150 mm (6 cali)
40 159150A1 [1] KOŁNIERZ SUMA
41 156559A1 [1] ŚRUBA, Wysoka wytrzymałość, Hex, M6 x 12 mm, W / LW SUMA
42 KHR2743 [1] POKRYWA CZAPKI SUMA
43 KHR2913 [2] CZAPKA Z DASZKIEM SUMA
44 KHR3196 [1] PRZEŁĄCZNIK SUMA
  • Opis


Części silnika są zaprojektowane dokładnie do pracy w układzie silnika, aby spełnić podstawowe wymagania dotyczące wydajności maszyny, niezawodności, trwałości, kosztów operacyjnych i wydajności.

  • Korzyść

1. Części zamienne do koparki są zbudowane tak, aby pasowały do ​​oryginalnego systemu maszyny.

2. Części zamienne do koparki są dostarczane ściśle według oryginalnego katcatalogu części.

3. Wszystkie części zamienne do koparek są wytwarzane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów o standardowej jakości przy użyciu standardowych procesów obróbki cieplnej procesów produkcyjnych - w tym nawęglania skrzynek, azotowania i hartowania indukcyjnego.

4. Nadwyżki zapasów i różne warianty części zamiennych pokrywających koparkę. HITACHI KOMATSU HYUNDAI VOLVO DOOSAN KOBELCO SUMITOMO KATO JCB

  • Gwarancja


1. Okres gwarancji: 3 miesiące gwarancji od daty przyjazdu. Można zaoferować dłuższy okres 6 miesięcy gwarancji przy wyższym poziomie cen.

2. Rodzaj gwarancji: wymiana części, które mają problem z jakością.

3. Gwarancja nie obowiązuje w poniższych przypadkach
* Cutomer podaje błędne informacje o zamówieniu
* Siła wyższa
* Nieprawidłowa instalacja i działanie
* Rdza z powodu złego stanu magazynowego i konserwacji

  • Pakowanie i dostawa


* Mocny karton lub drewniane pudełko na elementy przekładni. Drewniana skrzynia do montażu skrzyni biegów
* Metody dostawy: drogą morską, lotniczą na lokalne międzynarodowe lotnisko, ekspresową, jak DHL TNT FEDEX

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Paul Cheng

Tel: +8615920526889

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)